XC9257A31CMR-G
MFR.Part #
XC9257A31CMR-G
JLCPCB Part #
C2471867
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.2MHz 1A 2.5V~5.5V 3.1V Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS