XC9245A23C7R-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9245A23C7R-G
JLCPCB Part #
C2471147
Package
USPN-6(1.3x1.3)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 2.3V~6V 400mA Buck Buck Built-in Fixed Yes USPN-6(1.3x1.3) DC-DC Converters ROHS