XC9237C25CER-G
MFR.Part #
XC9237C25CER-G
JLCPCB Part #
C2478874
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 2.5V 2V~6V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS