XC9237B38DER-G
MFR.Part #
XC9237B38DER-G
JLCPCB Part #
C6754948
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2V~6V 3.8V 3MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS