XC9236A12CMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9236A12CMR-G
JLCPCB Part #
C3193168
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 2V~6V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS