XC9235B12CMR-G
MFR.Part #
XC9235B12CMR-G
JLCPCB Part #
C2471683
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 2V~6V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS