XC9235A18CMR-G
MFR.Part #
XC9235A18CMR-G
JLCPCB Part #
C2472243
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 1.8V 2V~6V 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS