XC9235A12DMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9235A12DMR-G
JLCPCB Part #
C6362715
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2V 2V~6V 3MHz 600mA Buck Buck Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS