XC9148B36DER-G
MFR.Part #
XC9148B36DER-G
JLCPCB Part #
C7394136
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 3.6V 3MHz 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes USPC-6(1.8x2) DC-DC Converters ROHS