XC9142F23DMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9142F23DMR-G
JLCPCB Part #
C2478768
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.3V 3MHz 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS