XC9142C23DMR-G
MFR.Part #
XC9142C23DMR-G
JLCPCB Part #
C5838094
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 2.3V 3MHz 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS