XC9142B55D0R-G
MFR.Part #
XC9142B55D0R-G
JLCPCB Part #
C2470625
Package
XFBGA-6
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 3MHz 5.5V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes XFBGA-6 DC-DC Converters ROHS