XC9142B47C0R-G
MFR.Part #
XC9142B47C0R-G
JLCPCB Part #
C7158467
Package
XFBGA-6
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 4.7V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes XFBGA-6 DC-DC Converters ROHS