XC9142A23CMR-G
MFR.Part #
XC9142A23CMR-G
JLCPCB Part #
C2469762
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 2.3V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS