XC9141E33CMR-G
MFR.Part #
XC9141E33CMR-G
JLCPCB Part #
C7416227
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 3.3V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS