XC9141D49CMR-G
MFR.Part #
XC9141D49CMR-G
JLCPCB Part #
C2472138
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 4.9V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25-5 DC-DC Converters ROHS