XC9141B34CMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9141B34CMR-G
JLCPCB Part #
C2473135
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 3.4V 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS