XC9141A19DMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC9141A19DMR-G
JLCPCB Part #
C6754728
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.9V 3MHz 500mA 650mV~6V Boost Boost Built-in Fixed Yes SOT-25 DC-DC Converters ROHS