XC8107YC15MR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC8107YC15MR-G
JLCPCB Part #
C2442455
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 115mΩ 2.5V~5.5V Active Low High Side Switch SOT-25-5 Power Distribution Switches ROHS