XC8107BD15ER-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC8107BD15ER-G
JLCPCB Part #
C2442430
Package
USPC-6(1.8x2)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 104mΩ 2.5V~5.5V Active Low High Side Switch USPC-6(1.8x2) Power Distribution Switches ROHS