XC6505B201ER-G
MFR.Part #
XC6505B201ER-G
JLCPCB Part #
C6334923
Package
USP-6C
Description
-40℃~+105℃ 1 10.5V 200mA 2V 5.5uA 60dB@(1kHz) Fixed Positive USP-6C Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS