XC6223N34BGR-G
MFR.Part #
XC6223N34BGR-G
JLCPCB Part #
C5834730
Package
USP-4
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 100uA 3.4V 300mA 5.5V 80dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive USP-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS