XC6223N331GR-G
MFR.Part #
XC6223N331GR-G
JLCPCB Part #
C7415928
Package
USP-4
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 100uA 3.3V 300mA 5.5V 80dB@(1kHz) Fixed Positive USP-4 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS