XC6222D48BER-G
MFR.Part #
XC6222D48BER-G
JLCPCB Part #
C3746504
Package
USP-6C
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100uA 200mV@(300mA) 4.8V 65dB@(1kHz) 6V 700mA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive USP-6C Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS