XC6201P452MR-G
MFR.Part #
XC6201P452MR-G
JLCPCB Part #
C725703
Package
SOT-25
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 250mA 4.5V 400mV@(200mA) Fixed Over Current Protection Positive SOT-25 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS