XC6136N44DMR-G
MFR.Part #
XC6136N44DMR-G
JLCPCB Part #
C2464216
Package
SOT-25-5
Description
-25℃~+85℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.4V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS