XC6136N42BMR-G
MFR.Part #
XC6136N42BMR-G
JLCPCB Part #
C2462487
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.2V 40us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS