XC6136N42A9R-G
MFR.Part #
XC6136N42A9R-G
JLCPCB Part #
C6610206
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.2V 40us Active Low Open Drain Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS