XC6136N41A9R-G
MFR.Part #
XC6136N41A9R-G
JLCPCB Part #
C2459558
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.1V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS