XC6136N32CMR-G
MFR.Part #
XC6136N32CMR-G
JLCPCB Part #
C6333785
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.2V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS