XC6136N21DNR-G
MFR.Part #
XC6136N21DNR-G
JLCPCB Part #
C7414466
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.1V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS