XC6136N21CMR-G
MFR.Part #
XC6136N21CMR-G
JLCPCB Part #
C2468786
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.1V~6V 2.1V 40us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS