XC6136N21BMR-G
MFR.Part #
XC6136N21BMR-G
JLCPCB Part #
C6932661
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.1V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS