XC6136N16BMR-G
MFR.Part #
XC6136N16BMR-G
JLCPCB Part #
C6610196
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.6V 40us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS