XC6136N15BMR-G
MFR.Part #
XC6136N15BMR-G
JLCPCB Part #
C6610191
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.5V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS