XC6136N13DMR-G
MFR.Part #
XC6136N13DMR-G
JLCPCB Part #
C2468742
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.3V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS