XC6136N12DMR-G
MFR.Part #
XC6136N12DMR-G
JLCPCB Part #
C2468745
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.2V 40us Active Low Open Drain Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS