XC6136C45DMR-G
MFR.Part #
XC6136C45DMR-G
JLCPCB Part #
C2457783
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(TA) 1 1.1V~6V 4.5V 40us Active Low Push-pull Voltage Monitor SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS