XC6136C41DMR-G
MFR.Part #
XC6136C41DMR-G
JLCPCB Part #
C2457805
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.1V 40us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS