XC6136C38CMR-G
MFR.Part #
XC6136C38CMR-G
JLCPCB Part #
C2457645
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 3.8V 40us Active High Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS