XC6136C31DMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6136C31DMR-G
JLCPCB Part #
C2457841
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 3.1V 40us Active High Push-pull Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS