XC6136C27CMR-G
MFR.Part #
XC6136C27CMR-G
JLCPCB Part #
C2457741
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.7V 40us Active High Push-pull Voltage Detector SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS