XC6136C26DMR-G
MFR.Part #
XC6136C26DMR-G
JLCPCB Part #
C2458073
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 2.6V 40us Active Low Push-pull Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS