XC6136C16DNR-G
MFR.Part #
XC6136C16DNR-G
JLCPCB Part #
C6359474
Package
SSOT-24
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.6V 40us Active High Push-pull Voltage Detector SSOT-24 Supervisor and Reset ICs ROHS