XC6136C13CMR-G
MFR.Part #
XC6136C13CMR-G
JLCPCB Part #
C6610172
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 1.3V 40us Active Low Push-pull Voltage Detector SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS