XC6135N47DMR-G
MFR.Part #
XC6135N47DMR-G
JLCPCB Part #
C2459152
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.7V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS