XC6135N47CMR-G
MFR.Part #
XC6135N47CMR-G
JLCPCB Part #
C2459308
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 4.7V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS