XC6135N46DMR-G
MFR.Part #
XC6135N46DMR-G
JLCPCB Part #
C2459168
Package
SOT-25
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 4.6V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25 Supervisor and Reset ICs ROHS