XC6135N44BMR-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6135N44BMR-G
JLCPCB Part #
C2459468
Package
SOT-25-5
Description
-40℃~+105℃ 1 1.1V~6V 4.4V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-25-5 Supervisor and Reset ICs ROHS