XC6135N43A9R-G
Extended
Manufacturer
Torex Semicon
MFR.Part #
XC6135N43A9R-G
JLCPCB Part #
C7414451
Package
XDFN-4-EP
Description
-40℃~+105℃@(Ta) 1 1.1V~6V 4.3V 44us Active Low Open Drain Voltage Monitor XDFN-4-EP Supervisor and Reset ICs ROHS